Blog

Партнерська угода між SportPlace і ФА "Ягуар" (м. Кременчук)Приємна новина, на цьому тижні ми заключили партнерську угоду з Футбольною академією «Ягуар». Відтепер ми їхні технічні партнери. Логотип нашого магазину буде красуватися на формі футболістів, і в нашому магазині буде ексклюзивно представлена вся офіційна спортивна атрибутика клубу. Далі буде!...

Чому ти не любиш спорт, і як вирішити цю проблему?Кажеш, що не любиш займатися спортом? Не твоє це? Так а ми тобі пояснимо, чому. Вся справа в твоєму жахливому підході до самого поняття «спорт». Просто неподобство! Ось найтиповіші помилки та методи їх вирішення. Якщо прислухаєшся, то вже через місяць тебе з бігової доріжки буде просто не зтягнути.

Як знайти час для занять спортом в щільному графіку?Кожна людина хоч раз у житті чув, як внутрішній голос закликає його займатися спортом. Сперечатися з безумовною користю фізкультуркі безглуздо, і ти починаєш подумки готуватися до того, щоб знайти час для тренувань або кудись записатися. Але, на жаль, у більшості мрії зайнятися своїм здоров'ям помирають в зародку. Найчастіше посилаються на брак часу. Тоді ми підкажемо, як знайти ці години. 

Відображено 1 по 3 з 3